Skip to main content
O mnie

Maja Skibniewska

Gotowanie i odkrywanie nowych smaków to moja ogromna pasja. Uwielbiam tworzyć posiłki szybkie w przygotowaniu, proste, pyszne i jednocześnie pełne wartości odżywczych – takim sposobem gotowania pragnę zarażać każdego na swojej drodze

Każdego dnia udowadniam, że zdrowe gotowanie jest czystą przyjemnością i  może być jednocześnie przepyszne, proste, szybkie, użyteczne, może dawać wiele radości i przekładać się na poprawę zdrowia, samopoczucia oraz sylwetkę. 

Z moim zawodem i działalnością nieodłącznie związana jest moja historia. Przez zmiany, które wprowadziłam u siebie oraz doświadczenie procesu zmiany nawyków żywieniowych, które utrzymuję od ponad 7 lat udało mi się z powodzeniem schudnąć ponad 35 kg.

Uważam, że do zdrowego stylu życia przekonam nawet największych niedowiarków, bo sama nie wierzyłam, że jest to możliwe.

Dlaczego warto mi zaufać?

Jestem dyplomowanym Dietetykiem Klinicznym oraz Psychodietetykiem. Ukończyłam z wyróżnieniem 5 letnie studia magisterskie i podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Nie zawsze interesowałam się tematyką zdrowia i stylu życia. Do 19 roku życia miałam problem z nadmierną masą ciała i niską samooceną. W 2014 roku postanowiłam zmienić swoje życie. Byłam wtedy osobą otyłą, przy wzroście 160 cm moja masa ciała wynosiła prawie 90 kg. Udało mi się schudnąć ponad 35 nadmiernych kilogramów i osiągnąć prawidłową masę ciała, którą utrzymuję do dziś. Poczułam, że skoro mi się udało, jest to możliwe – dzięki własnemu doświadczeniu, byciu dietetyczką i psychodietetyczką – wiem co zrobić aby pokazać Ci, że też możesz!

Zajmuję się poradnictwem żywieniowym osób zdrowych i dietoterapią osób chorych, u których dieta w leczeniu odgrywa kluczową rolę.  Najważniejsze w mojej pracy jest indywidualne podejście do pacjenta – jestem zwolenniczką zmiany nawyków na całe życie, a nie szkodliwych restrykcji i ograniczeń. 
Dostosowuję pacjentom diety i posiłki indywidualnie – do trybu życia, możliwości czasowych, finansowych i umiejętności kulinarnych. 

Pomagam też znaleźć przyczynę problemów żywieniowych i znajduję skuteczne rozwiązania. Pracuję w taki sposób, aby pomoc była skuteczna i trwała. Wspólnie zastanawiamy się co zrobić, aby problemy z masą ciała rozwiązać trwale, zachować zdrowie a kilogramy nigdy nie wracały.

Specjalizuję się w odchudzaniu i zaburzeniach odżywiania. Pokazuję, jak zacząć żyć w równowadze – ze swoim ciałem, jedzeniem i emocjami. Doskonale wiem, jak ogromny związek ma psychika na sposób żywienia, skąd to się bierze i jak przywrócić temu równowagę. Wspólnie zwalczymy pojawiające się myśli i przekonania aby rządziły takie, dzięki którym będziesz żyć w zdrowiu i swobodzie całego organizmu. 

Zapraszam Cię do współpracy i rozpoczęcia skutecznej zmiany! 

Co mnie wyróżnia?

Wyróżnia mnie ZROZUMIENIE TWOJEGO PROBLEMU. Wiem co to znaczy mieć nadwagę, otyłość, zmagać się z zaburzeniami odżywiania i nieprawidłowymi przekonaniami dotyczącymi obrazu własnego ciała.

  • plany żywieniowe tworzę zawsze na podstawie szczegółowego dzienniczka żywieniowego i wywiadu, jak również bazuję na informacjach, które przekazujesz mi w trakcie współpracy
  • nie dzielę żywności na dozwoloną i zakazaną – dieta nie musi być idealna, by była skuteczna i zdrowa
  • ilość posiłków zależy od Ciebie i potrzeb Twojego organizmu, biorę pod uwagę wszelkie Twoje uwagi
  • Otrzymasz narzędzia umożliwiające naukę rozpoznawania sygnałów wysyłanych z własnego ciała, po to by nauczyć się jeść w sposób intuicyjny i pogłębić swoją uważność w jedzeniu
Dołącz do newslettera, aby otrzymać dietę
próbną, informacje o nowościach i rabatach

Zobacz co słychać na moim instagramie Kliknij tutaj

Masz pytania?
Potrzebujesz więcej informacji?

Pokażę Ci jak i co jeść, aby nie martwić się o masę ciała